. . : :  o f e r t a  : : . .

 
 

 

systemy RCP

Elektroniczna rejestracja czasu pracy to bardzo przydatny w każdej firmie system wspomagania zarządzania pracownikami. Cechy charakteryzujące system to:

- zwiększenie dyscypliny wśród pracowników

- usprawnienie pracy działu kadr

- wspomaganie zarządzania pracownikami dzięki szybkiemu dostępowi do list obecności i raportów czasu pracy

- zmniejszenie ilości zużywanego papieru (wg. przepisów elektroniczna lista obecności w pełni zastępuje papierową)

 

systemy kontroli dostępu

instalujemy niezależne lub zintegrowane systemu kontroli dostępu, które mają za zadanie sterowanie ruchem osobowym na wybranych przejściach. Podstawowym elementem systemu jest identyfikator osobowy posiadający unikalny kod gwarantowany przez producenta. Identyfikator może mieć formę breloka lub karty. Odchodzimy od montażu zamków sterowanych za pomocą kodu (wprowadzonej kombinacji cyfr), gdyż nie ma możliwości kontroli nad przekazywaniem kodów osobom nieupoważnionym do jego posiadania.

Innym rozwiązaniem tego systemu są systemy biometryczne, w których za identyfikator służy odcisk palca. Nowszym rodzajem biometrii jest identyfikacja tęczówki oka, która jest dość nową metoda identyfikacji osób wykorzystująca biometrię. Metoda jest bardzo dokładna i stabilna ze względu na brak możliwości elastycznego zniekształcenia (oprócz rozszerzenia źrenic) w obrazie tęczówki miedzy jednym a kolejnymi próbkowaniami. Dokładność i stabilność metody wynika z faktu, iż tęczówka zostaje w pełni ukształtowana w ciągu pierwszych lat życia człowieka i pozostaje niezmienna aż do jego śmierci. Natomiast od momentu śmierci ulega zniszczeniu zaledwie w ciągu 5 sekund.  

 

rejestrację czasu pracy maszyn

wdrażamy kompleksowe systemy umożliwiające pomiar i rejestrację czasu pracy maszyn. Dzięki systemowi będą Państwo mieli podgląd na pracę poszczególnych maszyn w czasie rzeczywistym jak i również na efektywną oraz wydajną pracę swoich pracowników. Możliwy jest również zdalny nadzór nad maszynami za pośrednictwem Internetu.

Korzyści bezpośrednie wynikające z wdrożenia systemu to:

- możliwość obliczenia dokładnej wydajności pracowników,

- zwiększenie efektywności pracy,

- wzrost dyscypliny wśród pracowników.

 

zbiorczą telewizję satelitarną oraz naziemną

instalacje te wydają się najbardziej efektywną i ekonomiczna metodą dla zapewnienia odbioru programów nadawanych droga satelitarną czy też naziemną w blokach, kamienicach oraz domkach jednorodzinnych gdzie jest użytkowana większa odbiorników. Zbiorcza instalacja pozwala zmniejszyć gąszcz anten na budynkach.

 

 
 

<<< wstecz <<<