. . : :  o f e r t a  : : . .

 
 

 

Oferujemy:

Internet

stałe łącze, dostęp do Internetu bez limitów, bez ograniczeń. Usługę dostarczamy za pośrednictwem własnej sieci teleinformatycznej, więc nie ma potrzeby dzierżawy linii telefonicznej do działania usługi, a co za tym idzie nie ma dodatkowych opłat poza stałym abonamentem. Dostęp do Internetu jest realizowany za pomocą bezprzewodowej karty sieciowej nowej generacji lub za pomocą kabla utp zakończonego wtyką RJ-45, którą można wpiąć do komputera lub routera, a ten rozdzieli sygnał kablowo i bezprzewodowo na kilka urządzeń takich jak: komputery stacjonarne, laptopy, tablety, konsole do gier, telewizory, telefony, lodówki, pralki...

 

systemy alarmowe

oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania od A do Z, czyli od rozpoznania potrzeb i stworzenia projektu, poprzez dostarczenie podzespołów w konkurencyjnych cenach, ich instalację, skonfigurowanie i uruchomienie, przeszkolenie użytkowników, aż po ewentualny serwis i pomoc w obsłudze już działających systemów. Doświadczenie zdobyte podczas kilkuletniej pracy i budowie wielu systemów, pozwala nam na dobranie najbardziej optymalnych rozwiązań spełniających Państwa wymagania oraz zapewniających najwyższą jakość.

 

instalacje typu inteligentny dom

system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa. Automatycznie wykonywane mogą być codzienne czynności, takie jak zraszanie ogrodu, automatyczne zamykanie rolet okiennych, sterowanie oświetleniem, wyłączanie klimatyzacji z chwilą otwarcia okna, sterowanie ogrzewaniem etc. System pomoże także zapewnić bezpieczeństwo przez szereg dodatkowych funkcji, jak na przykład odcięcie dopływu wody w przypadku zalania, odcięcie gazu w przypadku nieszczelności instalacji czy wysłanie powiadomienia w przypadku pożaru. Tak naprawdę funkcjonalność systemu zależy głównie od wyobraźni użytkownika. System może także informować określone osoby za pomocą wiadomości SMS o zdefiniowanym zdarzeniu np. o powrocie dziecka ze szkoły.

 

telewizyjne systemy dozorowe

dzięki dostępnym różnym rodzajom kamer, mają Państwo możliwość stałego monitorowania swojego obiektu za pomocą komputera lub telefonu komórkowego z każdego miejsca na świecie gdzie dotarł już Internet. Rodzaj zastosowanych kamer, rejestratorów zależy wyłącznie od wymagań i przeznaczonego budżetu.  Aktualnie do wyboru jest wiele różnych kamer wewnętrznych,  zewnętrznych, z oświetlaczami podczerwieni jak również ukrytych, trudnych do zlokalizowania.

 

 

>>> dalej >>>