Internet

INTERNET - stałe łącze, dostęp do Internetu bez limitów, bez ograniczeń. Usługę dostarczamy za pośrednictwem własnej sieci teleinformatycznej, więc nie ma dodatkowych opłat poza stałym abonamentem. Dostęp do Internetu jest realizowany za pomocą kabla światłowodowego lub miedzianego UTP/FTP. Do miejsc jeszcze nie okablowanych przez nas, docieramy bezprzewodowo w technologii pozwalającej uzyskać przepustowość jak na kablu. Posiadamy liczną ilość punktów dostępowych na naszym obszarze działania, po to by odległość klient od punktu dostępowego była jak najmniejsza. Przekłada się to na mniejszą podatność na zakłócenia oraz transfery.

Instalacja zawsze jest kończona wtyką RJ-45, którą można wpiąć do komputera lub routera, a ten rozdzieli sygnał kablowo i bezprzewodowo na kilka urządzeń takich jak: komputery stacjonarne, laptopy, tablety, konsole do gier, telewizory, telefony, lodówki, piekarniki, pralki...

Działamy jako lokalny dostawca Internetu oraz TV w dzielnicach/osiedlach miasta Katowice: Nikiszowiec, Janów, Giszowiec, Dąbrówka Mała, Burowiec, Borki, Kolonia Wysockiego (Korea), Utyman, Bagno.

Internet dostarczamy do firm i mieszkań przy ulicach: 11 Listopada, Bednarska, Braci Woźniaków,  Czechowa, Deszczowa, Garbarska, Giszowiecka, Hallera, Janowska, Kantorówny, Kocura, Korczaka, Krawczyka, Ks. bpa Bednorza, Ks. Ficka, Kulika, Letnia, Lodowa, Lwowska, Morawa, Mroźna, Mysłowicka, Nałkowskiej, Obrońców Westerplatte, Odrowążów, Oswobodzenia, Olchawy, Plac Wyzwolenia, Pogodna, Przedwiośnie, Ratuszowa, Roździeńska, Rymarska, Siewna, Szabelniana, Szopienicka, Szronowa, Śniegowa, Świętej Anny, Wandy, Wańkowicza, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wytapiaczy, Zamenhofa, Zamkowa, Zimowa.

 

Jeśli nie znaleźli Państwo swojej ulicy na liście, prosimy o kontakt, a nasi technicy określą możliwości techniczne uruchomienia usługi.

Przyjazd monterów do podanej lokalizacji, sprawdzenie możliwości uruchomienia usługi, pomiary sygnału itp. są całkowicie bezpłatne.